ZborovskáAlešova
Header image
Žákyně hotelnictví vyhrála pekařskou soutěž! Tisk Email

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se naši žáci studijního oboru hotelnictví ze tříd 2H a 3H zúčastnili soutěže Cukrářské slavnosti na Karmeli v Mladé Boleslavi. Soutěžili v soutěžní kategorii pekař a barman. I když na naší škole nemáme učební obor pekař, přesto se Patricii Hauftové ze třídy 2H podařilo získat 1. místo v pečení chleba. Další soutěžící, Denisa Mašínová ze třídy 3H, která soutěžila v pečení mřížkového koláče, získala pěkné 5. místo. Dále jsme se zúčastnili soutěže v pečení slaného závinu, kde soutěžila Lenka Lehká ze třídy 3H a opět Patricie Hauftová. Na pekařskou soutěž žáky připravovala paní učitelka Radka Nováková.

Účastníky soutěže v kategorii barman byly Štěpánka Kynčlová a Veronika Luňáková ze třídy 2H, které připravila na soutěž paní učitelka Štěpánka Chvalová. Naše soutěžící přijela podporovat v soutěži do publika celá třída 2H i s třídní učitelkou Marcelou Jeníčkovou a panem učitelem Zbyňkem Tůmou. Společně obdivovali i soutěžní výstavu cukrářských výrobků, která byla umístěna v kostele sv.  Bonaventury.

Všichni soutěžící si odvezli malé věcné ceny a diplomy, vítězka v pečení chleba i krásný pohár.

Mgr. Štěpánka Chvalová 

 
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí