Maturitní ples tříd 4H a 4CR v Turnově byl pro nás všechny opravdu nezapomenutelný večer.
Dveře se otevřely v 18:00 a my jsme postupně přicházeli plní nervozity i natěšení.
V 19:00 jsme slavnostně nastoupili a v tu chvíli nám došlo, jak výjimečný ten večer je.
Celým plesem nás doprovázela kapela Logr, která hrála skvěle a vytvořila úžasnou atmosféru.
Velkou součástí programu byla naše videa a předtančení, na které jsme se dlouho připravovali.
Nejsilnějším momentem pro nás bylo šerpování, kdy jsme se stali oficiálně maturanty.
Zlatý déšť a proslovy byly hodně emotivní a někteří z nás měli opravdu na krajíčku.
Tanec s rodiči byl krásný a dojemný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat.
Během večera jsme si užili i spoustu zábavy při losování cen a dražbě.
Ples skončil ve 2 ráno a odcházeli jsme s pocitem, že na tenhle večer nikdy nezapomeneme.