ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

17. 01. 2023 Novinky

Budou tomu sice již téměř dva měsíce, ale není špatné právě dnes po volbách prezidenta naší republiky připomenout všem smutným voličům, že vlak lepších časů by mohl v budoucnosti přeci jenom snad dorazit. 

Taktně, s úctou, slušně, ale i zasvěceně o tom přesvědčila skupina žáků středních škol Libereckého kraje na soutěžním semináři „Rozhoduj o Evropě“, ve kterém nechyběli ani naši žáci Jan Vladimír Zahradník a Vojtěch Kopecký.

05. 01. 2023 Novinky

V předvánočním období ve středu 21.12. uspořádal Spolek absolventů a přátel školy společně se školou (OHS Turnov) a za sponzorství firmy AMIX Turnov Sportovní den. V dopoledních hodinách se uskutečnil mezioborový turnaj dívek v přehazované, který vyhrálo družstvo studentek oboru Hotelnictví, a mezioborový turnaj ve futsalu pro chlapce, v němž zvítězili studenti oboru Cestovní ruch.

22. 12. 2022 Novinky

Dne 20. 12. 2022 proběhlo v příjemné předvánoční atmosféře školní kolo soutěže žáků maturitních oborů v angličtině. Ve dvou kategoriích soupeřilo celkem 40 účastníků.

Po náročné zkoušce z poslechu a jazykovém testu (úroveň B1 pro 1. ročníky a B2 – C1 pro 2. a 3. ročníky) se do finále probojovalo v každé kategorii pět nejlepších, kteří prokázali své dovednosti v konverzaci.

05. 01. 2023 Novinky

V rámci již tradičního Sportovního dne na turnovské Obchodní akademii, Hotelové škole a SOŠ uspořádal ve středu 21.12.2022 náš spolek pro studenty besedy s absolventy, kteří dosáhli významných profesních úspěchů.

21. 12. 2022 Novinky

Je 14. prosince před devátou hodinou ranní a v aule naší školy se začínají scházet lidé. Dnes se totiž koná soutěž Mladý cestovatel a chlapci i dívky základních škol budou bojovat o první místo. Mimo první kategorii družstev, kde jsou vždy dva žáci základní školy v jednom týmu, máme i druhou, ve které je jeden žák ze základní školy a druhý je zástupce té naší.

Upravit nastavení cookies